Premierë Videoklipi më i ri nga artisti ‘LUGANO’ (Video)

Tregut muzikorë shqiptarë dhe evropianë sonte ju shtua dhe një hit pas daljes në youtube të këngës me të re të artistit shqiptarë LUGANO Kënga titullohet “Erinnerungen“ dhe ka një temë shum të veqantë e bashkangjitur me melodi përfekte! Ky është projekti i radhës së artistit “. LUGANO“ i cili premton se nuk do ndalet asnjëhere së punuari për publikun pasi që ata janë motivi kryesorë i arsyes se pse bën muzikë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *