Njihuni me modelin shqiptarë që fiton në spektakle, ky është Getoari (Foto)

Është mbajtur “Fol Shqip Top Model 2018”, spektakli që ka nxjerrë më në pah bukurinë dhe elegancen e të rinjve shqiptar në Diasporë, të cilët kanë afinitet në fushën e modës.

Një ndër djemtë që morri shumë vëmendje për shkak të sharmit, ecjes profesionale dhe stilit, ishte edhe Getoar Gegaj, modeli shtatlartë që ecte sigurt në pistën e “Fol Shqip Top Model” dhe që gjatë gjithë kohës llogaritej si favorit për ta fituar çmimin e madh të këtij evenimenti garues.

Bukuroshi Getoar Gegaj, që shihet si një nga modelët më premtues, ka fituar vendin e tretë në spektaklin “Fol Shqip Top Model 2018”. Ai jeton në Zvicër ne Winterthur/ Zürich, ku edhe pritet të angazhohet më shumë në industrinë e modës.

Komentoni lajmin...