Rozë

Një agjente super seksi, Bianca rikthehet në duet me Kastro Zizon

Një këngë shumë e bukur në duet me Kastro Zizon, e rikthen yllin me prejardhje kosovare që jeton në Suedi, Bianca Junzell. Klipi tashmë është finalizuar dhe shumë shpejtë do të del në ekranin televiziv derisa aty këngëtarja shfaqet si një agjente super seksi ku gjoksi i saj është vënë në pah gjithashtu dhe format fizike ku Bianca duket në super formë.

Related Articles

Komentoni lajmin...

Back to top button
Close