Modelja e njohur ‘çmend’ fansat, tregon më shumë se që duhet

Kur bëhet fjalë për zhveshje dhe provokime ajo nuk e ka fare problem, madje janë pikërisht postimet e saj dhe linjat super seksi që sot e kanë bërë një nga modelet më të kërkuara në botë. 

Bëhet fjalë për Jojo Babie e cila ka ‘përvëluar’ me imazhin e ri të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, shkruan Indeksonline.

Gjysmë e zhveshur, ajo ishte gati ti tregonte të gjitha duke nxitur imagjinatën e gjinisë së kundërt duke u paraqitur vetëm me të brendshme dhe një bluzë të zezë nën të cilën nuk kishte veshur sytjena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *