Mimoza Nelaj publikon projektin e fundit (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Mimoza Nelaj ka publikuar një projekt të ri të titulluar ‘Sa halle e probleme’, projekt ky i punuar me tekst nga Avni Qahili dhe muzikë nga Ramadan Selimi ndërkohë që projekti është publikuar në platformën më të madhe ArkivaShqip. Mimoza, përndryshe është shumë aktive në muzikë duke qenë e pranishme në ahengje e mbrëmje familjare kudo që jetojnë shqiptarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *