Majesty, një emër i munguar në estradën shqiptare

Muzikës po i vjen një ndër artistët më të talentuar që keni dëgjuar deri më sot. Majesty (Alban Ukaj) quhet këngëtari më i ri i skenës sonë, i cili premton shumë për publikun dhe së shpejti do ta sjellë këngën e tij më të re, në të cilën është bazuar në ngjarje të vërtetë. Kënga titullohet “Ajo po vuan”, për tekstin e së cilës është përkujdesur vetë artisti, ndërsa muzika u krijua nga Lyric Master dhe Majesty. Videon e ka realizuar “Inside Media” me pronar producentin e njohur Dashnor Asllani, produksion ky i cili është duke u bërë konkurencë të gjithëve, falë përkushtimit dhe korrektësisë në punë. Majesty është nga Prizreni, ku dhe ka nisur karrierën, i cili paralajmëron publikun se këtë vit do ketë disa projekte artistike, të cilat do pëlqehen vërtetë. Majesty klipin e ri do e publikojë vetëm pas disa ditësh.

Komentoni lajmin...