Jo vetëm Adrola Dushi, edhe kjo shqiptare seksi pozon me J.Lo!

Mbrëmjen që lamë pas modelja seksi Adrola Dushi ka publikuar disa foto në rrjete sociale ku shfaqej me divën e muzikës Jennifer Lopez.

Por duket se nuk ka qenë vetëm Adrola ajo ka pozuar me yllin e muzikës. Edhe mikesha dhe modelja Xhesika Berberi ka publikuar foto me këngëtaren me famë botërore.

Dy bukuroshet shqiptare kanë të ftuara në të njëjtin event ku ka qenë e pranishme edhe Jennifer Lopez. Prej kohësh Adrola dhe Xhesika ndodhen në SHBA ku vijojnë karrierat e tyre si modele.

Komentoni lajmin...