Ice vjen me një super projekt (Video)

Reperi i talentuar nga Shkupi Ice, sapo ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Ky projekt titullohet Badr Hadri, dhe është me tekst nga vetë reperi, ndërsa muzika nga 7venBeats, njëjte dhe miksimi nga 7venbeats dhe Dagfather dhe inqizimi Jackpot Entertainment.

Ice këtë projekt e ka finalizuar edhe me videoklip ku për kët të fundit është kujdesur Altin Rushiti.

Për më shumë dëgjojeni vetë këngën në linkun me poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *